Kącik Odkrywczego Malucha

MIMO powstało z myślą o maluchach, które uczą się odkrywać i poznawać świat. Nasz kącik to przytulne miejsce z  domową atmosferą, w którym Twoje dziecko poczuje się wyjątkowo. 

Zapewniamy:

  •  kreatywne zabawy, które zaciekawią każdego malucha,
  •  wyjątkową przestrzeń, która pozwoli na zawiązanie pierwszych przyjaźni Twojego dziecka,
  •  innowacyjne zajęcia, które w ciekawy sposób zachęcą do odkrywanie i tworzenie niezwykłych rzeczy.

W naszym klubie mocno wierzymy, że kreatywnie spędzony czas pozwala budować pozytywne relacje, pogłębia więź między rodzicami a dzieckiem, pozostawia wyjątkowe wspomnienia na lata oraz wspiera rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny każdego szkraba. MIMO to kącik wszechstronnego rozwoju najmłodszych odkrywców, ale również  miejsce, które dzięki wzajemnemu wsparciu opiekunów  i prowadzących, sprzyjać będzie wspólnej wymianie doświadczeń.

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia dla dzieci
Zajęcia dla dzieci


MOJE PIERWSZE ODKRYCIA (wiek dziecka:  18-24 miesiąc życia)
Celem zajęć jest umożliwienie dzieciom wzięcia udziału w różnorodnych działaniach, które pobudzą ich ciekawość, zachęcą do podejmowania wspólnej aktywności z rówieśnikami oraz pozwolą na odkrycie własnych możliwości. W trakcie ich trwania maluchy będą miały szansę uczestniczyć w zabawach ruchowych, przy muzyce (często z wykorzystaniem instrumentów), tanecznych oraz sensoplatycznych.
              
POZNAJĘ ŚWIAT (wiek dziecka:  2 lata)
Program powstał z myślą o dzieciach, które w najbliższym czasie zmierzą się z wyzwaniem jakim jest pójście do przedszkola. Zajęcia pozwalają na zapoznanie dwulatków z rozkładem dnia, który zbliżony jest do rytmu aktywności w przedszkolu. W trakcie ich trwania koncentrujemy się na doskonaleniu umiejętności wyrażania potrzeb, odczuć oraz  zachęcaniu do współpracy. Dzieci uczestniczą w zabawach kołowych, poznają pierwsze wierszyki, rymowanki oraz ciekawe techniki plastyczne.

MINI TIPI CLUB (wiek dziecka:  3-4 lata)
Program przeznaczony jest dla dzieci, które  z różnych przyczyn nie chodzą do przedszkola. Ma charakter ogólnorozwojowy. Nauka odbywa się poprzez działanie na przedmiotach, zabawy paluszkowe, logopedyczne, plastyczne, ruchowe, muzyczne oraz z wykorzystaniem kolorowych tablic tematycznych

„Mimo” to Kącik Małego Odkrywcy, a odkrywać to badać, obserwować i próbować. W naszym kąciku dajemy więc możliwość rozwijania nowych umiejętności poprzez działanie! Zapraszamy na cykliczne zajęcia artystyczne oraz językowe (przy współpracy z Alternative School).

Zajęcia dla dzieci
Zajęcia dla dzieci
Zajęcia dla dzieci