O Nas

Nasze centrum edukacyjne zostało założone w 2018 roku. Od początku działalności mieliśmy jasno sprecyzowane założenie: utworzenie i rozwój przestrzeni, w której naukę można rozpocząć od najmłodszych lat życia i kontynuować… bez ograniczeń! Ofertę edukacyjną kierujemy bowiem do każdego, bez względu na metrykę. W murach naszego centrum edukacyjnego uczymy dzieci, nastolatków, jak i osoby dorosłe. To oznacza, że… możesz rozpocząć naukę w Alternative School już jako przedszkolak i zostać z nami aż do dorosłości! A może i jeszcze dłużej, jako student lub osoba pracująca? Wiek nie gra roli – każdy etap życia jest przecież dobry na naukę i rozwój! Szczególnie w kwestii języków obcych, które otwierają nam drogę do poznawania kultur i społeczeństw z całego świata.

Proponujemy Wam kursy językowe, ale i przygotowanie do certyfikatów językowych. Warto pamiętać, że prestiżowe certyfikaty Cambridge, Goethe Institut czy Instytutu Cervantesa to świetna przepustka do kariery! Są one honorowane przez uczelnie na całym świecie i doceniane przez pracodawców. Udokumentowana znajomość języka obcego stanowi niepodważalny atut! Więcej języków – większe szanse na międzynarodowym rynku pracy!

Jednakże, Alternative School to nie wyłącznie języki obce. Jesteśmy centrum edukacyjnym i stawiamy na rozwój w różnych dziedzinach nauki oraz na wielu płaszczyznach! Oferujemy również zajęcia rozwojowe dla dzieci, które dopiero rozpoczną swoją przygodę z edukacją przedszkolną. „Kącik odkrywczego malucha” pozwala naszym najmłodszym pociechom na adaptację przed podjęciem nauki w przedszkolu. Wiemy, jak wielkie wyzwanie i przełom stanowi dla każdego dziecka pójście do przedszkola, więc zapraszamy już półtoraroczne maluszki! Idąc z duchem czasu, planujemy również wprowadzić zajęcia z matematyki oraz programowania dla dzieci. Przyszłość Twojego dziecka zaczyna się już dzisiaj!


Szkoła Językowa Katowice
Szkoła Językowa Katowice
Szkoła Językowa Katowice
 
W Alternative School stawiamy ogromny nacisk na jakość obsługi oraz kontakt z Klientem. Jesteście dla nas najważniejsi! Nasz wykwalifikowany personel na bieżąco dokłada wszelkich starań, aby panująca u nas przyjazna atmosfera zachęcała do brania regularnego udziału w zajęciach oraz kontaktu w razie najmniejszych wątpliwości. Nasza kadra profesjonalnych lektorów doskonale wie natomiast, że nauczanie XXI wieku to indywidualne podejście do każdego ucznia. Potrzeby każdego z Was są u nas na pierwszym miejscu! A jeśli zajęcia grupowe są dla Ciebie zbyt stanowczym wyjściem ze strefy komfortu, nie martw się – oferujemy także w pełni zindywidualizowane kursy! Gorąco zachęcamy do kontaktu. W Alternative School każdy znajdzie coś dla siebie! Bez wyjątku!

Języka uczymy metodą alternatywną. Co to znaczy?

Interakcja to podstawa, dlatego języka uczymy przez rozmowę.

Męczy Cię gramatyka? U nas nauczysz się jej nie wiedząc nawet kiedy.

Potrzebujesz więcej słów? Pokażemy Ci jak opisać świat, Twój świat.

Nauczyciel? Lektor? U nas to ktoś, kto pomoże Ci się rozwinąć. Na Twoich zasadach.

Materiały do nauki? Alternatywne. Nasze.

Bariery? Pomożemy Ci je pokonać.


U nas to student decyduje, co chce osiągnąć. Wskazuje cele, do których pomagamy mu dotrzeć. Wiemy, że najłatwiej nauczyć się języka rozmawiając, dlatego to właśnie konwersacja jest bazą, która pozwala rozwinąć wszystkie kompetencje językowe. Mamy doświadczonych, pełnych zapału lektorów z nowoczesnym podejściem. W nauce pomagają native speakerzy, którzy pokazują, jak język naprawdę „działa” w danym kraju. Materiały do nauki tworzymy sami, są one dostosowane do potrzeb naszych studentów.

Zwalczamy bariery, u nas osiągać swoje językowe cele może każdy, bez względu na wiek, zdrowie czy przekonania.


 
teddy-eddie-katowice
savvy-ed-katowice
national-geographic-english-katowice
przygotowanie-do-egzaminow-cambidge-katowice
kacik-odkrywczego-malucha-katowice