Kursy dla Firm

ALTERNATIVE SCHOOL zorganizuje w Twojej firmie profesjonalne szkolenie, zgodnie z wytycznymi i potrzebami. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, jesteśmy otwarci na Wasze propozycje co do formy zajęć, częstotliwości oraz miejsca kształcenia – wybór należy do Was.

W ALTERNATIVE SCHOOL kładziemy szczególny nacisk na podwyższenie umiejętności komunikowania się w języku obcym niezależnie od poziomu zaawansowania. Dzięki tej metodzie pracownicy Twojej firmy w najkrótszym możliwym czasie są w stanie porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami. Elastyczny program realizacji zajęć, w czasie lub poza godzinami pracy, organizacja szkoleń w miejscu pracy lub siedzibie naszego centrum językowego oraz dogodne warunki finansowania pozwolą ci ustalić optymalny system nauki. Przeprowadzimy i przygotujemy w formie regularnych raportów podsumowania kolejnych etapów nauki. Każdą ofertę przygotowujemy mając na uwadze potrzeby Twojej firmy.


ALTERNATIVE SCHOOL oferuje:

  • kursy języka ogólnego
  • kursy języka biznesowego
  • kursy konwersacyjne z Native Speakerem
  • warsztaty językowe – ich celem jest nauczenie konkretnej umiejętności w języku obcym, jaka jest potrzebna w wybranym środowisku pracy
  • kursy języka specjalistycznego – branżowego

Zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną, aby umówić na pierwsze BEZPŁATNE zajęcia próbne w naszej siedzibie lub u Ciebie w firmie.