fbpx

PRICES 2019/2020

ALTERNATIVE SCHOOL rozumiemy, że dzieci rozwijają się i odnoszą sukcesy w szkole, kiedy nauka przebiega w sposób interaktywny, angażujący i zawiera elementy zabawy.

Nasi nauczyciele, sale lekcyjne i metody nauczania zachęcają dzieci do eksperymentów językowych, budowania pewności siebie i rozwijania umiejętności komunikowania się w języku obcym. Zapewniamy bezpieczne, wspierające i stymulujące środowisko do nauki.

ALTERNATIVE SCHOOL sposób nauczania dzieci zdecydowanie różni się od nauczania dorosłych. Dla naszych młodych słuchaczy lekcje są odpowiednio krótsze, sala jest przyjazna i atrakcyjnie wyposażona, a kolorowe podręczniki inspirują do nauki. Zachęcamy młodych słuchaczy do aktywnego uczestnictwa w zajęciach, rozbudzając ich naturalny entuzjazm do poznawania nowych, ciekawych rzeczy.

Z nami Twoje dziecko nauczy się również języka hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego i wielu innych. Na życzenie oferujemy również kursy języka polskiego jako języka obcego – a wszystko po to, aby Twojemu dziecku umożliwić łatwy start w życie! W naszym centrum językowym dzieci są pod świetną opieką wykwalifikowanych lektorów, którzy posiadają nie tylko merytoryczną wiedzę, ale także predyspozycje do nauczania dzieci. Rozwój dzieci jest bardzo dynamiczny. Ważne, by Twoje dziecko uczyło się w gronie rówieśników będących na tym samym poziomie znajomości języka obcego, dlatego grupy dobieramy odpowiednio do wieku i umiejętności dziecka. Równie ważną rolę odgrywa systematyczność i indywidualne predyspozycje, dlatego monitorujemy postępy naszych najmłodszych uczniów i w razie potrzeby sugerujemy zmianę grupy, by dziecko jak najwięcej skorzystało na zajęciach. Utrzymujemy regularny i bezpośredni kontakt z rodzicami naszych najmłodszych słuchaczy. Dzięki niemu rodzice mogą z dużą przyjemnością obserwować, jak ich dziecko, w miarę postępów w nauce, nabiera pewności siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

Mamy również do zaoferowania szeroki wachlarz kursów dla nastolatków, które pomogą zarówno w ogólnym rozwoju umiejętności językowych, jak i przygotowaniu do wszelkiego rodzaju egzaminów – egzaminu ósmoklasisty, matury oraz egzaminów Cambridge (FCE, CAE, IELTS i wielu innych).

W naszej ofercie znajdziecie kursy dla dzieci w wieku 6-11 lat oraz kursy dla młodzieży 12-17 lat. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kursów ALTERNATIVE SCHOOL w zakładce – KATALOG KURSÓW

Scroll to Top